0

Subway Suefers Hack Na Monety I Klucze

Subway Suefers Hack Na Monety I Klucze

 

Kolejną grą, o którą wielu z was pyta jest bardzo popularny runner Subway Suefers.Dla tych którzy nie wiedzą czym jest ta gra i chcieliby w nią zagrać postaram się przybliżyć troche zasady.Subway Surfers to gra zręcznościowa która została stworzona na systemy obsługujące Android oraz iOS.Jest ona oczywiście darmowa. Pozwala się wcielić w młodego chłopaka ,malarza graffiti na wagonach. Wszystko zauważa ochroniarz rozpoczynając za nami pogoń.W tym właśnie momencie rozpoczną się właściwa część gry. Musimy uciekać omijając wagony i wiele innych przeszkód.Czasami biegniemy a czasami surfujemy na swoim hoveboardzie.Przeskakując pomiędzy trzeba ścieżkami staramy się nie dać złapać.czasami zdąży nam się uderzyć w przeszkodę i oczywiście stracić trochę dzielącego nas dystansu.

Gra Subway Surfers oferuje nam oczywiście dużo busterów i dodatków, które nam pomagają oraz oczywiście urozmaicają rozgrywkę.Żeby osiągnąć odpowiednie dodatki musimy zbierać monety, które potem na nie wymieniamy. Oznacza to, iż w grze nie tylko skupiamy się na unikaniu przeszkód, ale także na zbieraniu monet.To wszystko nie jest łatwe biorąc pod uwagę fakt, iż gra cały czas przyśpiesza co oznacza, że skraca się nasz czas na reakcje. Zebranie odpowiedniej ilości monet jest ciężkie i wymaga dużo czasu i wprawy dlatego dużo osób szuka sposóbu, aby te monety zdobyć po prostu za darmo.Nie ma w tym nic dziwnego, po co wydawać prawdziwe pieniądze w grze, aby zdobyć monety czy też klucze skoro jest sposó, aby obejść zabezpieczenia tak prostej gry i doładować sobie konto. Pomyśl skoro zwykli prości ludzie potrafią złamać zaawansowane hasła , dostać się do serwerów rządowych lub komputerów polityków ( tu przypomina się słynne admin123 ) to o ileż prostsze będzie rozkodowanie takiej gierki .

Dzięki aplikacji Subway Surfers Hack w szybki sposób uzyskasz to, za co musiałbyś albo zapłacić albo na co musiałbyś długo pracować. Doładujesz sobie konto monetami oraz kluczami i nie będziesz musiał płacić za proces doładowywania.Program jest bardzo łatwy w obsłudze a przede wszystkim bezpieczny. Każdy będzie w stanie go obsługiwać. Wystarczy tylko podłączyć telefon lub tablet do komputera , wybrać swój system , wpisać ile chcemy doładować kluczy i monet, a potem kliknąć Patch. Proste ? Oczywiście że tak, ale my nie poprzestaliśmy na tym i aby Jeszcze ułatwić proces stworzyliśmy aplikacje mobilną którą także możesz pobrać . Obie wersję dostępne są po kliknięciu przycisku poniżej.Na stronie na która zostaniesz przekierowany masz możliwość zadecydowania.Jeśli odwiedzasz ją z urządzenia mobilnego wybierz odpowiedni mirror i gotowe.

 

Ciągle otrzymujemy od was pytania odnośnie do aktualizacji oprogramowania oraz propozycje stworzenia nowych.Za wszystkie wiadomości bardzo wam dziękujemy . Dzięki waszym wiadomością możemy tworzyć jeszcze lepsze hacki.
Miłego grania .

 

 

Admin

Dodaj komentarz