0

Pokemon GO Hack Na Pokecoins Jajka Kilometry i Lokacje

Pokemon GO Hack Na Pokecoins Jajka Kilometry i Lokacje

 

Pokemon GO to gra, której myślę, że nie trzeba większości przedstawiać.Jest to produkcja, która zyskała w ciągu kilku dni taką popularność że mówiono o niej w prasie , telewizji i chyba każdy próbował łapać pokemony.Gra wymusiła od osób, które do tej pory większość czasu spędzali w domu, aby wyszli z domów i zaczęli prowadzić zdrowy tryb życia.Pokemon Go zawiera w sobie nałożony na prawdziwy , wirtualny świat, który przemierzamy , spacerując po dworze.W odpowiednich miejscach umieszczone są Pokemony, które możemy złapać.W miastach istnieją specjalne miejsca zwane Poke Stopami gdzie możemy zdobyć pokeballe i inne rzeczy. Szukanie pokemonów na prawdę nie jest takie łatwe.Najczęściej spotykają nas te zwykłe , powszechnie spotykane stworki . Odnalezienie tych rzadkich jest prawdziwym wyczynem.

Oczywiście możemy sami wyhodować pokemona ale wymaga to od nas trochę pracy.We wspomnianych przez nas Poke Stopach możemy zdobyć Jajka, z których to właśnie wykluwają się pokemony. Jednakżę, aby taki pokemon opuścił skorupkę musimy pokonać odpowiednią ilość Kilometrów.Na przykład lepsze pokemony wyklują się dopiero po przejściu 10 km. Oczywiście jazda samochodem nie liczy się. Dla nie których osób takie spacery mogą być troszkę męczące i wymagać poświęcenia dużej ilości czasu. Najczęściej to właśnie takie osoby pytały nas, czy nie dałoby się coś z tym zrobić.

Stworzyliśmy więc aplikacje Pokemon Go Hack v1.2.Dzięki temu programowi będziesz miał możliwość zdobycia nieograniczonej ilości Poke Coinsów , doładowania sobie konta o dowolnej jakości jajko oraz oczywiście dodanie w szybki sposób przebytych kilometrów.Dzięki temu zyskasz Jeszce więcej pokemonów i będziesz mógł cieszyć się grą w pełni.Ale to, o czym napisaliśmy to tylko początek. Program pozwala włączyć na mapie opcje pokazania wszystkich pokemonów, dzięki czemu wiesz gdzie i po co iść.To jednak Jeszcze nie wszystko. Aplikacja pozwala włączyć Location hack. Jest to system, który pozwala ci poruszać się po świecie pokemon bez wychodzenia z domu. Oznacza to, że możesz siedząc wygodnie na fotelu łapać pokemony.

Aplikacja jest mogą prostą. Wystarczy ją pobrać na komputer albo na urządzenie.Pobrania na komputer wymaga podłączenia urządzenia do niego poprzez port USB.Następnie po uruchomieniu wystarczy wybrać ilość doładowywanych Pokecoinsów, jajek ,kilometrów oraz włączenia Location Hacka. Wciśnięcie przycisku Start uruchomi proces i odmieni twoją grę.

Dziękujemy za zaufanie, którym nas obdarzyliście/Mamy nadzieje, że będziemy dla was rozwijać się dalej.

Admin

Dodaj komentarz