0

Dragon City Hack Tools Na Złoto Jedzenie i Gemsy

Dragon City Hack Na Złoto Jedzenie i Gemsy

Dragon City jest rewelacyjna grą, która wciąga każdego kto ma z nią do czynienia.W skrócie można by ją nazwać symulatorem hodowli smoków.
To nie zwykle ciekawa a zarazem pouczająca gra nadająca się idealnie nawet dla najmłodszych.Dragon City wymusza na graczu dbanie i opiekę nad swoimi pupilami i to w najdrobniejszych kwestiach.nie możemy pozostawić ich głodnych czy znudzonych.Dragon City jest grą przeglądarkową i myślę, że bardzo dobrze, iż tak się stało.Początek gry to oczywiście moment w którym otrzymujemy pierwsze jajko. Z niego wykluwa się nam smok.Po pewnym czasie możemy posiadać więcej smoków a nawet je krzyżować ze sobą i w ten sposób uzyskiwać nowe nie spotykane gatunki.Każdy smok posiada swoje unikalne zdolności.Te zdolności możemy wykorzystać podczas walki ze smokami innych graczy.Taka sytuacja wymusza od gracza by wytężył umysł i spróbował stworzyć gatunek który posiada skuteczne sposoby ataku.Co jednak ważne , aby zakupić nowe jaja musimy zgromadzić potrzebną do tego gotówkę.Nie jest to łatwe . Zdobycie złota , jedzenia a tym bardziej Gemów jest bardzo czasochłonne i wiąże się często z wydatkami własnej gotówki a smoki trzeba karmić.Co za tym możemy zrobić ? Jakie mamy możliwości ?

 

 

Okazuje się, że bardzo duże. Jakiś czas temu grupa graczy, która była przeciwna ciągłemu wpłacaniu gotówki aby zakupić złoto czy gemsy postanowili
coś z tym zrobić. Wykorzystując lukę w grze stworzyli aplikacje ” Dragon City Hack Tool ” Dzieki której praktycznie kilkoma kliknięciami dokonujesz doładowania konta .
Cały proces jest nie tylko banalnie łatwy ale także bezpieczny.

Co więc trzeba zrobić aby dokonać doładowania konta poprzez aplikacje Dtagon City Hack Tool ?

 

 

 

Po pierwsze pobierz aplikacje klikając w poniższy przycisk i wypakuj program, który należy uruchomić.

Następnie wciśnij przycisk login i zaloguj się na konto Facebook na którym grasz.

Kolejną sprawą jest wpisanie ilości złota , jedzenia oraz gemsów i wciśnięcie przycisku Hack.

Gotowe . Cały Proces trwał nie co ponad minutę a twoje konto zostało doładowane.

Miłej rozgrywki !

Admin

Dodaj komentarz